מרכז שירות ארתור

מוסך מורשה לרכבי וולוו

מרכז שירות ארתור

מוסך מורשה לרכבי וולוו

mechanics

מחלקת מכונאות

מחלקת מכונאות

צוות מקצועי ומיומן המבצע טיפולים תקופתיים ועבודות תיקונים באיכות גבוהה, ועפ"י הסטנדרט של יבואן וולוו. בזכות העובדה שמרכז השירות מחובר למחשבי היבואן, ניתן לקבוע בדיוק מהו הטיפול הנדרש לרכב, בהתאם להיסטוריית התחזוקה שלו ברשת המוסכים המורשית.
Diagnostics

מחלקת דיאגנוסטיקה, בקרה ומיזוג אוויר

מחלקת דיאגנוסטיקה, בקרה ומיזוג אוויר

אנו משתמשים במרכז השירות במערכות ממוחשבות מתקדמות מבית היצרן, המסייעות למאבחן לאתר תקלות במהירות, ע"י סריקה של כל המערכות, ומציעות את אפשרויות התיקון האופטימאליות. העובדים עוברים הכשרה מקיפה וקבועה על כל החידושים והשינויים בתחום מול היבואן.
color

מחלקת פחחות וצבע

מחלקת פחחות וצבע

מחלקה זו מתמחה בטיפול בנזקי תאונות, ובנזקי פחחות / צבע שונים לרכבי ווולוו. התיקונים אינם נראים לעין ונעשים באופן מקצועי, תוך כדי שימוש בחומרי פחחות וצבע מתקדמים ואיכותיים בהתאם להמלצות היצרן.
spare_parts

מחסן חלפים

מחסן חלפים

במרכז השירות ארתור, מוסך מורשה לרכבי וולוו בירושלים, משתמשים רק בחלפים מקוריים המאושרים ע"י היצרן. לשימוש בחלפים מקוריים חשיבות רבה הן מבחינה טכנית והן מבחינה בטיחותית. אנו מעניקים שנתיים אחריות על חלפים מקוריים!

VOLVOTUBE

הוולוו שלכם מלאה באפשרויות.
באתר של וולוו ישראל הכינו עבורכם סרטוני הדרכה קצרים
במגוון נושאים כדי שתוכלו להכיר את המכונית שלכם,
ליהנות ממנה יותר ולהיעזר בהסברים במקרה הצורך.

accident_fix

תיקון לאחר תאונה

מחלקת הפחחות והצבע החדישה שלנו מעמידה לרשותך:

חלפים מקוריים, כדי שהרכב שלך יישאר מקורי, כמו גם צבעים מקוריים המיוצרים מחומרים ידידותיים לסביבה וצבועים בתנור עפ"י מפרט היצרן. פוליש, ווקס ומגוון מוצרי טיפוח לרכב שלך, כל זאת תחת עיניהם הפקוחות של צוות מומחים מקצועי.

במחלקת פחחות וצבע עובד צוות מיומן ומקצועי המשתמש בחלפים מקוריים המקנים ללקוח איכות, בטיחות, ושמירה על ערך הרכב.

אנו מעניקים מגוון טיפולים כגון: צביעת רכב לאחר תאונה, תיקון לרכב, פחחות וצבע, יישור שילדה בעזרת מכשירי מתיחה מתקדמים ועוד. אנו דואגים להעביר את הרכב ללקוח לאחר תיקונו וצביעתו בצורה האופטימלית ביותר, כפי שקיבלת את הרכב מהיצרן.

תמיכת וולוו

לתמיכה ומדריכים מאתר וולוו ישראל לחצו על הכפתור